Állásajánlataink

Vállalatunk jelenleg az alábbi munkalehetőségeket kínálja:

  • NYÍLÁSZÁRÓ BEÉPÍTŐ CSAPAT

    A Bala a.s. vállalat munkát kínál nyílászáró beépítő csapat számára.

    További információért, kérjük, lépjen kapcsolatba velünk:
    a +421 31 / 562 31 41 telefonszámon,
    a +421 903 772 605 telefonszámon
    vagy a bala@bala.sk e-mail címen.

    BALA a.s., Bratislavská 1941, 931 01 Šamorín
  • KŐMŰVES CSAPAT

    A Bala a.s. vállalat munkát kínál kőműves csapat számára.

  • FESTŐ CSAPAT

    A Bala a.s. vállalat munkát kínál festő csapat számára.

  • ÉPÍTŐIPARI MUNKÁS CSAPAT

    A Bala a.s. vállalat munkát kínál építőipari munkás csapat számára.

  • ÉPÍTÉSVEZETŐ

    Munkavégzés helye: Szlovákia, főleg Nyugat-Szlovákia
    Fizetés: megállapodás szerint
    Kezdés időpontja: azonnal
    Munkaviszony típusa: főállás, vállalkozás
    Munkafeladatok:
    • építőipari kivitelezési tevékenység irányítása
    • kommunikáció az ügyfelekkel és az alvállalkozókkal
    • az elvégzett munkák ellenőrzése
    • technológiai előírások betartásának ellenőrzése
    • biztonsági előírások betartásának ellenőrzése
    • adminisztrációs feladatok ellátására
    • a számlázáshoz szükséges dokumentumok előkészítése
    További előnyök: szolgálati autó, telefon
    Végzettség:
    főiskola / egyetem I. és II. fokozat - építészet
    Számítógépes ismeretek: MS Excel, MS Word
    Jogosítvány: B
    Tapasztalat: előny, de nem feltétel
    Nyelvek: magyar - aktív, angol vagy német nyelv – B1 szint

    Kapcsolat: BALA a.s., Bratislavská 1941, 931 01 Šamorín, bala@bala.sk
  • ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK

    • Az épületek adminisztratív előkészítése
    • Beszállítók keresése és kiválasztása a kért ajánlatok alapján + megrendelések, szerződések
    • Kommunikáció a tervezőkkel és építésvezetőkkel
    • A munkák átadásához szükséges dokumentációk előkészítése
    • Komunikáció az OSH-t nyújtó vállalatal
    • Különféle engedélyek beszerzése saját fejlesztési projektekhez
    Előnyök:
    telefon, szükség esetén szolgálati autó, szakmai képzés
    Végzettség: főiskola / egyetem II. fokozat - építészet
    Nyelvismeret: Magyar - kezdő (A2)
    Egyéb ismeretek:
    AutoCAD - haladó, CENKROS - alapismeretek, Microsoft Excel - haladó, Microsoft Word - haladó, Microsoft Outlook - haladó
    Tapasztalat: 7 év
    Személyiségi előfeltételek:
    • függetlenség, pontosság, felelősség
    • csapatmunka
    • építészeti műszaki rajzok olvasása
    • a nyelvtudás nem feltétel
    • A közbeszerzési dokumentumok előkészítésével kapcsolatos tapasztalatok előnyt jelentenek
    Kérjük, küldje el önéletrajzát a következő címre: bala@bala.sk